Na rozhraní ČESKÉHO RÁJE A Ještědského hřebene najdete pár km od Sychrova mezi městy Turnov a Liberec obec VRCHOVINA.

Příjezd k domu čp 30 je bezproblémový i v zimě. Parkování je na vlastním pozemku za zavřenými vraty s kamerovým dohledem.

Výhodou obce je její naprostý klid, ze zahrady je vidět dominanta severních Čech – Ještěd 1012 nm, v dálce pak siluety Trosek a Bezdězu.

Ceník ubytování a služeb a podmínky zajímavých slev najdete zde.

pdf-icon

Areál je dispozičně rozdělen na 3 části.

1. Apartmánová část nabízí 5 bytů (apartmány) ve dvou patrech (8 lůžkový, 6 lůžkový se samostatnou ložnicí, dva krát 4 lůžkový a jednou 3 lůžkový)

Zobrazit podrobnosti

Apartmány jsou prostorné, otevřené, vzdušné a mají podlahové vytápění. Vybavení je z masivného dřeva, každý apartmán má kout s dřezem, lednicí a varnou konvicí, jídelní stůl, koupelnu s umyvadlem, WC a sprchovým koutem nebo vanou (1x), fénem. Mikrovlnná trouba je na přání k dispozici. V této části domu je celý den klid a dá se tady v pohodě odpočívat a relaxovat i ve dne.

 

Apartmán 1 pro 4 osoby přízení – 44 m2 má výstup na terasu.

Apartmán 2 s vanou pro 3 osoby přízemí – 32 m2 má výstup na terasu.

Apartmán 3 pro 6 osob v prvním patře –  53cm2 má kromě hlavní místnosti samostatně oddělenou ložnici se 2 lůžky a dále mezonet – galerii, kde jsou 2 lůžka.

 

Apartmán 4 pro 8 osob v prvním patře – 68 m2 má mezonet – galerii, kde jsou 4 lůžka.

Apartmán 5 pro 4 osoby  v prvním patře – 47 m2 má mezonet – galerii, kde jsou 2 lůžka.

 

2. Zázemí pro ubytované tvoří společenská místnost s otevřenou kuchyní a krbovými kamny.

Zobrazit podrobnosti

Tady se ráno snídá, později svačí, obědvá, kávuje a večeří. Prostor je přes den využíván také jako herna s dětským koutkem a protože je od ubytovací části dostatečně izolován, případná večerní až noční akcička nikomu ze spících nebude vadit. Jídena je v přízemí a s ubytovcí částí je propojená chodbou, kde jsou umístěna oddělená wc. Zařízení je z masivího dřeva, všude je  podlahové topení. Na druhém konci místnosti jsou krbová kamna a z jídelny je možné vyjít na 2 sluneční terasy, kde jsou v létě stoly a židle se slunečníky. V rohu jídelny je důmyslně schovaná velká TV smart televize pro promítání fotek a filmů, k sledování důležitých sportovních utkání apod. K dispozici je hostům prádelna s pračkou.

Vybavení kuchyně

V naší rozlehlé kuchyni najdete velkou indukční varnou desku, profi digestoř, kávovar na espresso, výčepní zařízení na limonádu, pivo, nebo i víno, kuchyňského robota, mikrovlnku, dvě trouby na pečení, pět ledniček a dvě myčky na sklo, talíře, příbory a sklenice v dostatečném množství.

 

3. venkovní část  – to je rozlehlý prostor, bezpečný pro děti, ohniště s posezením, sauna, terasy, hřiště, dětská trampolína, v dálce ohrady se zvířaty.

Zobrazit podrobnosti

V samostatně stojícím objektu máme saunu s koupelnou a minibarem. Dům má kolem sebe tři terasy, altán a velkokapacitní ohniště s posezením. K přípravě steaků nabízíme profi plynový gril NAPOLEON.  Kousek od domu je lavička a zahradní jezírko (za plůtkem, aby nikdo neskočil ze zvědavosti do vody). Děti naopak uvítají prostornou louku vhodnou pro míčové hry, velkou trampolínu nebo pingpongový stůl. Na našem pozemku, ani daleko ani blízko od domu, chováme slepice, ovce, králíky, koně.

 

 

Teplo, čistota, kvalitní jídlo, odpočinek – právě to u nás najdete.

Zobrazit podrobnosti

Teplo:  novostavbě domu je díky dobré izolaci, moderním technologiím a výkonnému vytápění celý rok teplota cca 23 °C, teplé vody na sprchování je vždy dostatek.

Čistota: Celý dům je vybaven novými postelemi, matracemi i lůžkovinami, v celém objektu zajišťujeme pravidelný úklid hotelového typu, v kuchyni jsou dvě myčky nádobí /sklo. Čistý vzduch z okolních lesů větráme okny.

Kvalitní jídlo: Jste na dovolené, U NÁS máte možnost kvalitně a pohodlně snídat i večeřet za přijatelnou cenu s domácí atmosférou. Vždy používáme čerstvé potraviny a ingredience.

Odpočinek:  Vaším úkolem je jen odpočívat, a to se v tak malebné obci s pár stálými obyvateli dá docela snadno. Tady příroda dělá práci za nás. Výhled na daleký horizont, noční obloha posetá zářivými hvězdami, ranní mlha s paprsky vycházejícího slunce – sami se dnes a denně kocháme pohledem na okolní krásu.

 

Pokud s výše uvedenými body souhlasíte a máte na UBYTOVÁNÍ, SERVIS a PROSTŘEDÍ stejné požadavky jako my, přijeďte a využijte naší nabídky.

V celém objektu i na terasách je k dispozici bezplatné WiFi.

Stáhněte si aktuální ceník ubytování a služeb a podmínky zajímavých slev nebo přejděte rovnou na Rezervace.

pdf-icon