1. Prostor

Ubytovací klidná část  je na ploše 310m2 

– celkem pět prostorných bytů (apartmánů) s kapacitou 3+4+8+4+6 plnohodnotných postelí  – tedy NE na přistýlkách! Dětské postýlky poskytneme zdarma na požádání.

Každý apartmán má vlastní koupelnu s fénem,

wc, se sprchou nebo vanou, dále je vybaven jídelním koutem, kuchyň je bez vařiče, ale s rychlovarnou konvicí a ledničkou. Mikrovlnná trouba je na přání k dispozici. V této části domu je celý den klid a dá se tady v pohodě odpočívat a relaxovat i ve dne.

Mejdanová část

–  jídelna je v přízemí s výstupem na terasy. Na ploše 80m2 je dostatek židlí a stolů, v rohu u krbových kamen je měkká sedačka na odpolední kávu, dále barem oddělená prostorná kuchyň s výčepním zařízením, na chodbě samostatné sociální zařízení. Přes den při špatném počasí se prostor mění na hernu s dětským koutkem.

V oddělené stavbě je sauna s koupelnou, minibarem a vlastní terasou.

Opravdu VELKÁ zahrada,

velkokapacitní ohniště, počet parkovacích míst je neomezený….

2. Teplo

V novostavbě domu je díky dobré izolaci, moderním technologiím a výkonnému vytápění celý rok teplota cca  23 °C,  teplé vody na sprchování je vždy dostatek.

3. Čistota

Celý dům je vybaven novými postelemi, matracemi i lůžkovinami, v celém objektu zajišťujeme pravidelný úklid hotelového typu, v kuchyni jsou dvě myčky nádobí /sklo. Čistý vzduch z okolních lesů větráme okny.

4. Kvalitní jídlo

Jste na dovolené, U NÁS máte možnost kvalitně a pohodlně snídat i večeřet za přijatelnou cenu  Využijte výhodné nabídky drink all inclusive. Jídlo servírujeme na předehřáté talíře a pití do čistých sklenic. Poskytujeme kvalitu a servis, který nabízejí **** hotely.

Celý GASTRO servis zajišťuje naše společnost RELAX ZONE v čele s profesionálním šéfkuchařem s dlouholetou praxí v ČR i zahraničí.

5. Odpočinek

Vaším úkolem je jen odpočívat,

a to se v tak malebné obci s pár stálými obyvateli dá docela snadno. Tady příroda dělá práci za nás. Výhled na daleký horizont, noční obloha posetá zářivými hvězdami, ranní mlha s paprsky vycházejícího slunce – sami se dnes a denně kocháme pohledem na okolní krásu.

Pokud s výše uvedenými body souhlasíte a máte na UBYTOVÁNÍ, SERVIS a PROSTŘEDÍ stejné požadavky jako my, přijeďte a využijte naší nabídky.

Rezervujte si termín