Kdo jsme a proč to děláme?

Proč jsme přesídlili do Vrchoviny? To se dozvíte tady

čtěte více

Klasika:

Obvykle si za přijatelnou cenu pronajmete chalupu a s kamarády domluvíte seznam nákupu a kdo co přiveze – tedy z každé rodiny stráví dobrovolník 2 až 4 hodiny po obchodech. Pak to vše nasoukáte do auta spolu s kufry s oblečením, hračkami a další hromadou potřebných věcí (třeba i s lyžemi).

Přijedete, v chalupě je dost kosa, málo koupelen a divné postele a na místě se dozvíte, za co ještě musíte připlatit (třeba polínka do krbu). Každé ráno pak někdo dobrovolně nwbo nedobrovolně jede na nákup pro rohlíky a salám. Manželky v cizí kuchyni celý týden vaří a pomalinku se začínají těšit domů – tam totiž mají vše svoje a vaří jen pro nejbližší. Když nastane den odjezdu, přijde na řadu oblíbené dělení zbytků: „Kdo chce mléko a kdo rajčata? A naložené maso? Kdo si vezme zbytek kafe a soli?“. Je vám to povědomé?

My máme jinou představu a dostatek vlastních zkušeností, a proto to u nás takhle nechodí.

Na první pohled je naše cena „za pobyt“ ve srovnání s jinými vyšší, ale věřte, že když spolu spočítáme vše, co si jinde musíte obstarat sami, přidáte k tomu holou cenu nájmu a energií plus úklid, je naše nabídka zajímavá, cena přijatelná a my uděláme vše pro to, aby jste se chtěli k nám vrátit a znovu si užít opravdový RELAX. Mrkněte na recenze našich hostů.

Proč jsme se přesunuli blíž k Ještědu?

 

Jezdíme na kolech, na lyžích i na motorce

a s partou jsme si každý rok pronajímali na týden chalupu, pokaždé v jiném koutu Čech nebo Moravy. Na motorce jsme projeli skoro celou Evropu. Milujeme lyže a poznávací cesty do celého světa. Všude jsme sbírali inspiraci a sepisovali poznámky o tom, co nás nadchlo a naopak.

Chtěli jsme dům uprostřed přírody s výhledem na horizont, 

velké pokoje, pohodlné postele, čistou a voňavou koupelnu, dostatek teplé vody, a když bude venku vlezlo, aby uvnitř bylo teplo. To místo jsme našli blízko Sychrova a začali budovat nový  – něco jako rodový  – statek s turistickými službami. Tady se krásně i lenoší i pracuje, uvnitř je dost prostoru a na zahradě a v ohradách pomalu přibývají zvířata pro radost i užitek.

Tady žijeme a pracujeme,

vzděláváme se a relaxujeme, odtud vyrážíme na výlety. Budujeme areál a je to projekt na dlouho, ale už teď se s Vámi rádi o zážitky z tohoto místa podělíme.

Nádherný jižní pozemek, malebná a tichá obec, dobrá dostupnost, čistý vzduch, blízko hory a vlastní ubytovací a stravovací servis  – to Vás dokáže uklidnit a nechá odpočinout.

?php echo $value->post_title; ?>

Lenka Hrušková
Majitelka

Rodinný podnik Relax Zone Vrchovina je výzvou jak skloubit ekologický životní styl pro rodinu a hezký  business záměr v oblasti turistiky a služeb. Našim cílem je vybudovat opravdový RELAX.

Více o nás

Když si vybíráme místo, kam pojedeme na výlet nebo dovolenou, máme v zásadě 5 požadavků:

  1. Prostor – dostatek plnohodnotných postelí, toalet a fajn místo k odpočinku i k juchání.
  2. Teplo – příjemnou teplotu v domě a dostatek teplé vody ke sprchování.
  3. Čistotu – povlečení a ručníky, čisté postele a koupelny, čisté talíře, skleničky, uklizená zahrada, čistý vzduch.
  4. Klid a dobré jídlo.
  5. Odpočinek – třeba se šálkem čaje pozorovat děti, jak si hrají na zahradě. Nebo si zahrát fotbal, nebo jít na procházku.

Nechceme se na dovolené tahat s nákupem, nechceme, aby měla máma (nebo táta) týdenní peklo v „cizí“ kuchyni, nechceme pořád sahat do peněženky, protože máme za každé „vylepšení“ doplácet. Nechceme stát frontu na WC atd.

Chceme být váženými hosty, rádi se budeme chovat a cítit jako „u babičky“.

Vlastně nic extra nemožné… a přece není jednoduché takové místo najít. My jej s plnou odpovědností a pracovitostí budujeme ve Vrchovině u Sychrova. Přesvědčte se.